OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Domovní dveře » Vchodové dveře ThermoPlus/ThermoPro

Vchodové dveře v osvědčené značkové kvalitě Hörmann

Dveře Hörmann ThermoPlus / ThermoPro pro domovní a vedlejší vchody z oceli se dodávají ve velkém výběru motivů. Cenově výhodné dveře se standardně dodávaným vícenásobným uzamknutím vám dávají pocit bezpečí, šetří energii díky vynikající tepelné izolaci a jsou krásnou vizitkou vašeho domova.

Katalog, který najdete vedle, vás obsáhle informuje a váš nejbližší autorizovaný prodejce Hörmann vám poradí zcela individuálně.


Dobré důvody pro vchodové dveře Hörmann ThermoPlus / ThermoPro

1.) Kvalitní výrobky z Německa

Kvalitní výrobky z Německa

Konstrukci domovních dveří společnost Hörmann sama vyvíjí a vyrábí. Naši vysoce kvalifikovaní pracovníci navíc intenzivně pracují na nových výrobcích, neustálém dalším vývoji a zlepšování detailů. Tak vznikají patenty a výhradní postavení na trhu. Dlouhodobé zkoušky za reálných podmínek zajišťují vyzrálé sériové výrobky v kvalitě Hörmann.


2.) Domovní dveře pro několik generací

Domovní dveře pro několik generací


Jsme přesvědčeni o nekompromisní kvalitě našich výrobků. Proto u firmy Hörmann dostanete na domovní a vchodové dveře ThermoPlus / ThermoPro pětiletou záruku*.

* Podrobné záruční podmínky najdete na: www.hormann.cz 

 

3.) Pohled do budoucnosti

Pohled do budoucnosti 

Společnost Hörmann jde příkladem. Proto podnik od roku 2013 pokryje svou potřebu energie ze 40 % z ekologické elektřiny a trvale bude tento podíl rozvíjet. Prostřednictvím zavedení inteligentního a certifikovaného systému správy energie současně ročně ušetří mnoho tun CO2. A v neposlední řadě společnost Hörmann nabízí výrobky pro trvale udržitelné stavění. Více se o ekologických aktivitách společnosti Hörmann dozvíte v brožuře „Myslíme zeleně“.

 

4.) Dveřní křídlo bez viditelného profilu křídla

Dveřní křídlo bez viditelného profilu křídla

Dveře ThermoPro a ThermoPlus vás zaujmou bez ohledu na to, jedná-li se o hlavní nebo vedlejší vchod. Tvarově krásné, zevnitř i zvenku celoplošné dveřní křídlo s uvnitř uloženým profilem splňuje výtvarné požadavky na vysoké úrovni. Vnitřní vzhled (obrázek na straně 30) ideálně ladí s vnitřními dveřmi vašeho obytného prostoru.

 

5.) Vysoká úroveň tepelné izolace

Vysoká úroveň tepelné izolace

Vchodové dveře ThermoPro s hodnotami UD až 1,1 W/(m²·K)* poskytují vašemu domovu dobrou tepelnou izolaci. Domovní dveře ThermoPlus s hodnotami UD až 0,87 W/(m²·K)* představují další plus k tepelné izolaci. Tak dlouhodobě šetříte energií a chráníte životní prostředí.

* V závislosti na velikosti dveří. Hodnoty uvedeny pro RAM 1230 × 2180 mm.

 

6.) Uzamknutí bránící vloupání

Uzamknutí bránící vloupání

Ve vlastním domově byste se se svou rodinou měli cítit bezpečně. Proto jsou naše dveře ThermoPlus / ThermoPro standardně vybaveny vícebodovým zamykáním. Strana závěsů je zajištěna třemi zajišťovacími čepy. U dveří ThermoPlus je strana závěsů zajištěna průchozí bezpečnostní lištou. Tak je strana závěsů lépe chráněna proti vypáčení.

Abyste ještě zvýšili vaši bezpečnost dostanete mnoho dveřních motivů ThermoPro a všechny domovní dveře ThermoPlus (i s bočními díly a horními světlíky) na přání s bezpečnostní výbavou RC 2 bránící vloupání.

 

6.) Bezpečné prosklení

Bezpečné prosklení

Pokud jde o ochranu proti úrazům a vloupání, splňují domovní dveře Hörmann nejvyšší nároky. Laminované bezpečnostní sklo (VSG) o tloušťce 8 mm na vnitřní straně izolačního prosklení zajišťuje maximální bezpečnost. Dojde-li k rozbití, zůstanou střepy spojeny a drží na vnitřní folii, takže nebezpečí zranění střepinami je téměř vyloučeno. Mimo to nabízí laminované bezpečnostní sklo vyšší ochranu proti vloupání, protože je ztíženo prostrčení ruky.

 

OSVĚDČENÍ HÖRMANN

Akce