OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Průmyslová vrata Hörmann » Rychloběžná vrata

Rychloběžná vrata – standardně s řídicí jednotkou vybavenou FU

Rychloběžná vrata Hörmann se používají ve vnitřních prostorech nebo jako venkovní uzávěr k optimalizaci dopravního toku, k zlepšení klimatu v místnostech a k úsporám energie. Program Hörmann zahrnuje vertikálně i horizontálně otvíratelná průhledná vrata s flexibilním závěsem, také v kombinaci se sekčními a rolovacími vraty, i jako výkonná spirálová vrata příznivá pro servis s hladkými plochými hliníkovými profily.

Další informace naleznete v katalogu a montážních údajích.

Dobré důvody pro rychloběžná vrata Hörmann

1.) Řešení blízká praxi

Řešení blízká praxi

Bezkontaktní zabezpečení

Bezpečnostní světelná mříž integrovaná do zárubně hlídá zavírací rovinu křídla vrat až do výšky 2500 mm. Další instalace na vratech jsou tudíž zbytečné (např. zajištění před zavírací hranou nebo světelná závora). Využijte této vyšší bezpečnosti a rychloběžných vrat s velmi snadnou montáží a servisem.


2.) Optimalizované provozní procesy

Optimalizované provozní procesy


Standardně dlouhá životnost a vysoká hospodárnost

Standardně dodávaná řídicí jednotka s frekvenčním měničem snižuje zatížení veškeré mechaniky vrat a zaručuje tichý chod vrat téměř bez opotřebení. Díky vysoké otvírací a zavírací rychlosti jsou optimalizovány provozní průběhy a snižovány tepelné ztráty. Navíc odlehčíte celou mechaniku vrat pozvolným rozjezdem a pozvolným zastavováním a mnohonásobně tak prodloužíte životnost vrat.

 

3.) Trvale jasný průled

Trvale jasný průled 

Ocelové lamely stejnoměrně vyplněné pěnou

Žárově pozinkované dvoustěnné lamely vyplněné polyuretanovou pěnou poskytují obzvlášť vysokou tepelnou izolaci. Z toho pro vrata vyplývá hodnota UD 1,95 W/ (m²·K)*. Vrata jsou dodávána standardně v odstínu bílý hliník (RAL 9006). Na venkovní straně působí přesvědčivě jemný linkový profil povrchu Micrograin, na vnitřní straně jsou lamely opatřeny povrchem Stucco.

* při ploše vrat 25 m²

Volitelné prosklení

Dvojité prosklení DURATEC o tloušťce 26 mm zaručuje vysokou odolnost proti poškrábání a dobré izolační hodnoty. Hliníková příčková konstrukce v přírodním odstínu E6 / EV 1 rozděluje prosklení stabilizujícími můstky. Na přání dodáváme i trojité prosklení DURATEC pro ještě lepší tepelnou izolaci.

 

4.) Účinná tepelná izolace NO

Účinná tepelná izolace NO

Zvýšená tepelná izolace díky ThermoFrame

Volitelná izolace ThermoFrame odděluje zárubeň od tělesa stavby. Přerušené tepelné mosty, včetně dodatečného těsnění, zlepšují tepelnou izolaci až o 15 % a poskytují optimální ochranu proti korozi pro boční zárubeň. ThermoFrame se montuje jednoduše a rychle.


OSVĚDČENÍ HÖRMANN

Akce